Dom weselny Zegrze

Witamy na blogu sali weselnej Polna Róża Łajski-

Jeżeli mamy przyjemność tu Państwa gościć to znaczy że szukają Państwo sali na wesele, chrzciny lub imprezę firmową:-) Więc nie mogli Państwo trafić lepiej!

Sala Bankietowa Polna Róża Łajki – Zapraszamy do nas.

Nasz lokal mieści się w miejscowości Łajski oddalonej od Zegrza o sześć kilometrów.

Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.polnaroza.pl

Na stronie naszego domu weselnego znajdą Państwo wiele istotnych informacji o tym jak powstała nasza firma, czym się zajmujemy i jak wygląda nasza oferta i ceny. są oczywiście również zdjęcia z imprez. Zapraszamy.

 

Słowo o nas 🙂  –  Sala bankietowa Polna Róża powstawała z myślą o organizacji wesel i obsłudze gastronomicznej firm. O kilku lat zajmujemy się cateringiem na terenie zarówno okolicy Legionowa, oraz Warszawy jeżeli jest taka potrzeba nasz zasięg obejmuje całe województwo Mazowieckie.

Z zasady nasza codzienność to jednak wesela. Mamy szeroki profil gastronomiczny co umożliwiło nam rozbudowanie oferty weselnej i dostosowanie jest tak aby była dla Państwa jak najciekawsza. Mamy w ofercie menu weselne oparte na daniach domowych, typowo weselnych jak i małą nutę  kuchni międzynarodowej czyli dla każdego znajdzie się coś interesującego. Nasze dania są wynikiem kilkunastu lat doświadczeń w branży weselnej oraz cateringowej. Staramy się aby serwowane przez nas posiłki wyglądały bardzo elegancko natomiast dodatkowo mają zachować smak kuchni domowej. Naszych specjałów mogą Państwo skosztować na degustacjach. W ofercie posiadamy zarówno mniej rozbudowane menu w niskich cenach i jak i menu wystawne dla osób którym zależy żeby jedzenia było bardzo dużo i goście wyszli bardzo najedzeni. Naszym flagowym choć nie najbogatszym menu jest wersja z sześcioma daniami gorącymi i dziesięcioma zimnymi. Takie menu to perełka na którą warto sobie pozwolić. Zapewni sukces każdego wesela. Dodatkowo dla osób poszukujących dodatkowych atrakcji mamy grilla, szynkę z nogą oraz bar co zawsze jest postrzegane pozytywnie przez gości.

 

Sala Polna Róża to również catering mamy szeroką ofertę cateringową. Obsługujemy zarówno wielkie pikniki i bale oaz organizujemy catering Weselny jak i małe domowe imprezy. Zapraszamy.

DSC_4000cat11DSC_3999

Dom weselny Zegrze okolice– nasza oferta jet jedną z najciekawszych w okolicy. Mamy duże doświadczenie i jeszcze więcej zapału oraz wypracowane systemy pracy i miłą załogę zaangażowaną w swoją pracę zapraszamy.