Dom weselny w Wielkanoc ;-)

Witamy serdecznie i z olbrzymią przyjemnością składamy szanownym Państwu najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne.

Życzymy Państwu zdrowia, pomyślności i uśmiechu każdego dnia.

Z naszej strony postaramy się żeby każda impreza zarówno w naszym domu weselnym Legionowo czy gdziekolwiek indziej z naszym udziałem była miłym wspólnie spędzonym czasem.

Organizowanie uroczystości weselnych oraz rodzinnych to przyjemność dla każdego kto kocha gastronomie i  ludzi dzięki którym może wykonywać swoją prace. Zatem zawsze postaramy się wykonywać nasze zadania z pasją i poświęceniem by efekty były jak najlepsze. Postaramy się wspólnie zapracować na sukces każdej uroczystości o jakiej oprawę zostaliśmy poproszeni. dom weselny warszawa

Zapraszamy by zorganizowali Państwo w naszej sali wesele, postaramy się by było piękne i smaczne oraz by klimat imprezy był wyjątkowy.

Przewagę na rynku gastronomicznym zyskaliśmy dzięki łączeniu funkcji domu weselnego i cateringu który wykonujemy bez przerwy od ośmiu lat. zyskaliśmy dzięki temu zarówno dużo bezcennego doświadczenia jak i poszerzyliśmy perspektywę zyskują na tym nasi klienci.

Organizacja wesel w 2016 roku nie różni się od organizacji wesele wcześniej. Dalej najważniejsze jest zaangażowanie, klimat, jedzenie, oprawa muzyczna i jakość usługi. Po woli mija moda na przepych choć dla wielu dalej będzie to jedyny wartościowy kierunek, to wiele osób wraca do korzeni. Wcześniejsza wizja wesel bardzo intymnych i rodzinach powraca, powracają biesiady i bliskość ludzi co za tym idzie wiele osób znów organizuje wesela w przytulnych nieprzytłaczających lokalach z klimatem i historią. Wesele to jedyna taka impreza więc lokal należny wybrać po długich przemyśleniach. Zapraszamy Państwa do nas na Łajski do sali bankietowej Polna Róża  mamy nadzieję że zakochają się Pastwo w naszej sali a sama impreza będzie lepsza niż Państwo oczekują.

serdecznie zapraszamy.