Dom weselny Serock okolice – Polna Róża. Zapraszamy.

Witamy na naszym blogu jednocześnie zapraszamy na naszą stronę internetową www.polnaroza.pl

 

Nasz stronie naszego domu weselnego znajdą Państwo wiele istotnych informacji o tym jak powstała nasza firma, czym się zajmujemy i jak wygląda nasza oferta i ceny. są oczywiście również zdjęcia z imprez. Zapraszamy.

 

Słowo o nas 🙂  –  Sala bankietowa Polna Róża powstawała z myślą o organizacji wesel i obsłudze gastronomicznej firm. O kilku lat zajmujemy się cateringiem na terenie zarówno okolicy Legionowa, oraz Warszawy jeżeli jest taka potrzeba nasz zasięg obejmuje całe województwo Mazowieckie.

Z zasady nasza codzienność to jednak wesela. Mamy szeroki profil gastronomiczny co umożliwiło nam rozbudowanie oferty weselnej i dostosowanie jest tak aby była dla Państwa jak najciekawsza. Mamy w ofercie menu weselne oparte na daniach domowych, typowo weselnych jak i małą nutę  kuchni międzynarodowej czyli dla każdego znajdzie się coś interesującego. Nasze dania są wynikiem kilkunastu lat doświadczeń w branży weselnej oraz cateringowej. Staramy się aby serwowane przez nas posiłki wyglądały bardzo elegancko natomiast dodatkowo mają zachować smak kuchni domowej. Naszych specjałów mogą Państwo skosztować na degustacjach. W ofercie posiadamy zarówno mniej rozbudowane menu w niskich cenach i jak i menu wystawne dla osób którym zależy żeby jedzenia było bardzo dużo i goście wyszli bardzo najedzeni. Naszym flagowym choć nie najbogatszym menu jest wersja z sześcioma daniami gorącymi i dziesięcioma zimnymi. Takie menu to perełka na którą warto sobie pozwolić. Zapewni sukces każdego wesela. Dodatkowo dla osób poszukujących dodatkowych atrakcji mamy grilla, szynkę z nogą oraz bar co zawsze jest postrzegane pozytywnie przez gości.

Wesele, chrzciny, bal, sylwester i… catering!

cat11

Nasza sala to nie tylko wesela organizujemy również inne imprezy zarówno firmowe jak i dla osób prywatnych. Z wielką przyjemnością podejmiemy się organizacji chrzcin czy urodzin, a także komunii czy skromnego obiadu weselnego.

Chrzciny – To jedna z naszych ulubionych imprez, bardzo rodzinna i spokojna impreza zyskująca niebywały wydźwięk dzięki naszej sali. Nasz lokal ma własny ogródek i parking na terenie który na Państwa życzenie możemy zamknąć by zapewnić większe bezpieczeństwo dzieciom. Rodzicom spodoba się nasz ogródek i teren w okół sali. Głównie krzesełka na których można przysiąść i w spokoju wypić kawę w otoczeniu zieleni i świeżego powietrza. Zawsze staramy si by nasze ceny były przystępne organizacja chrzcin to cena od 85 złotych od osoby do 120 złotych. W cenę wchodzą dania zimne i gorące oraz napoje gorące, ciasta i owoce. W gratisie ofiarowujemy dekoracje pasującą do chrzcin. Każda impreza może być wyjątkowa wiele osób przekonało się już że nasza oferta jest najlepszą na rynku więc zapraszamy Państwo również zasługują na wyjątkową oprawę swojej imprezy.

Catering_ Jako wisienka na torcie:-) Catering to jedna z naszych ulubionych branż gastronomicznych i zarazem nasz konik. Staramy się podejmować każde wyzwanie. Organizujemy imprezy domowe, wyżywienie do biur, wyżywienie dla firm i szkół, studniówki, imprezy z okazji wigilii czy wielkiej nocy, imprezy firmowe i integracyjne, oraz kazdą imprezę na jak potrzebny Państwu będzie nasz catering. Tanio i bardzo solidnie.