Dom weselny Jabłonna

Witamy na naszym blogu!!!

Nasz dom weselny mieści się około 10 kilometrów od miejscowości Jabłonna.

Odwiedź naszą stronę http://www.polnaroza.pl

Polna Róża Łajski ulica Polna 11, sto metrów od skrętu z Nowodworskiej.

Zapraszamy pary szukające miejsca na organizację wesela. Nasz dom weselny jest w stanie pomieścić około stu sześćdziesięciu osób w układzie weselnym i około dwustu na imprezie bez tańca.

Oferujemy kilka wariantów menu w różnych cenach z których każdy wybierze sobie coś dla siebie. Oferujemy zarówno menu z siedmioma daniami gorącymi dla tych którym zależy  na dużej ilości jedzenia oraz menu z trzema lub czterema daniami gorącymi idealne na obiad weselny lub skromne wesele.

Do zaoferowania mamy również bardzo ciekawe menu na okoliczność chrzcin, komunii i mniejszych imprez takich jak urodziny czy imieniny. Do wyboru wersje z trzema lub czterema daniami gorejącymi oraz odpowiednio z pięcioma i ośmioma przystawkami zimnymi.

Każde nasze danie jest przygotowywane z odpowiednich składników, wedle sprawdzonych receptur. Dania serwowane są w półmiskach w dużych ilościach co pozwoli najeść się gościom do syta.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony cateringowej  http://www,catering-polnaroza.pl tam odpowiadamy na pytania z branży cateringowej w której również działamy od długiego czasu z sukcesami na rynku warszawskim i nie tylko.

 

Polna Róża w Łajskach to gwarancja sukcesu Państwa imprezy i zadowolenia gości.

Zapraszamy na Łajski ulica Polna 11.

Telefon 608-134-259.