Wesele Nieporęt.

Witam. Czy szukają Państwo sali weselnej w okolicy Nieporętu?

Zapraszam Państwa do sali oddalonej od tego miasta o kilka kilometrów za to pięknej i zapewniającej bardzo fachową obsługę wesel, chrzcin i imprez firmowych.

   Zapraszam na stronę  www.polnaroza.pl

 

Nasza sala mieści się w małej i spokojnej miejscowości Łajski koło Legionowa. Nasza sala przeznaczona jest do organizacji wesel i z tą myślą postała. Jesteśmy w stanie zorganizować wesele nawet dla stu pięćdziesięciu gości zapewniając odpowiedni komfort i wygodę.

Naszą zaletą jest własny parking na terenie zamkniętym, oraz ogród i miejsca spoczynkowe przed salą.

Zarówno salę jak i ogród mogą Państwo obejrzeć na zdjęciach na naszej stronie oraz osobiście w naszej miejscowości, zapraszamy na ulicę Polną 11.

Zjazd z ulicy Nowodworskiej.

 

 

Na miejscu będą się Państwo mogli przekonać osobiście czy nasza estetyka i rozwiązania będą tymi które do Państwa przemówią. Jednak tym czym mamy nadzieję zaskarbimy sobie Państwa sympatię to nasza kuchnia i pomysł na prowadzenie jadłospisu weselnego.

Najczęstszym do niedawna zmartwieniem par młodych organizujących  wesela była ilość jedzenia oraz to czy menu będzie trafione w gusta weselnych gości. Oczywiście podstawowa prawda jest taka że najsmaczniejsze danie ni musi smakować każdemu a wybór daje większą pewność że goście się najedzą. Zawsze staramy się znaleźć rozwiązania najlepsze więc podajemy dwa rodzaje mięs na samym początku wesela i podajemy je w półmiskach z bardzo dużym okładem. Goście mogą swobodnie wybierać na co mają ochotę i czy najedzoną się jedną porcją czy dwiema.

Nie staraliśmy się rozbudowywać na silę menu natomiast są w nim dania smaczne i sprawdzone ponieważ tylko takie sprawdzą się na  weselu. Stawiamy na smak i potrawy względnie lubiane przez wszystkich. W naszym menu znajdą Państwo dania z kurczaka i indyka oraz dania wieprzowe, dzikie ptactwo i nawet dania rybne. Dla wegetarian i wegan przyrządzimy coś specjalnego opartego na produktach dla nich tolerowanych.

Wesela choćby te najpiękniejsze nie są naszą jedyną działalnością- nasza firma weselno – cateringowa obok wspominanych wcześniej wesel ma przyjemność zaprosić Państwa na inne imprezy w naszym skromnym lokalu. Oprócz wesel mamy w ofercie również imprezy takie jak chrzciny, obiady weselne (które w naszej sali zyskują status balu weselnego i niezapomnianej uroczystości), jubileusze, oraz wszelkie imprezy firmowe/. Czasami wynajmujemy salę również firmom organizującym pokaz bez cateringu. Staramy się dostosować do Państwa potrzeb i oczekiwać, będąc partnerem biznesowym lub organizatorami niezapomnianej imprezy kiedy jest taka potrzeba.

Catering
Legionowo Polna Róża- Zawsze kiedy pragną Państwo zorganizować wesele nie zależnie od tego ilu będzie weselnych gości czy pięćdziesięciu czy stu pięćdziesięciu jesteśmy gotowi służyć pomocą. Jednak imprezy w naszym lokalu Polna Róża na ulicy polnej to nie wszystko co mamy do zaproponowania naszym gościom. Polna Róża Łajski to również catering. Catering weselny, catering na konferencje, catering na chrzciny i na urodziny to my…Wszędzie tam gdzie  jest taka potrzeba będziemy służyli swoją wiedzą i pomocą zabierając ze sobą nowoczesny sprzęt, miłą obsługę czy pyszne i bardzo elegancki9e jedzenie… Catering Legionowo, Serock, Wieliszew czy nawet Warszawa to my!!!…

 

Chrzciny, komunia, imieniny, jubileusz firmy… Polna Róża Łajski okolice Legionowa. Taka jest odpowiedź, nie znajdą Państwa sali lepszej, bardziej nastawionej na potrzeby gości, czy z lepszym jedzeniem. znamy rynek podwarszawskich firm. Zdajemy sobie sprawę ze swoich zalet i wiemy że nie znajdą Państwo lepszej firmy cateringowej i lepszych organizatorów wesel od nas. Mogą Państwo wydać więcej pieniędzy i stracić nerwy szukając lepszej firmy jednak tylko współpraca z nami daje efekty o których inni mogą zapomnieć – takie śą fakty!

cat11

 

Kontakt biuro@nullpolnaroza.pl   ulica Polna 11 Łajski telefon 608-134-259   www.polnaroza.pl

Zapraszamy!