Wesele Łajski – dom weselny Polna Róża.

Witam na blogu firmowym sali bankietowej Polna Róża.

 

Nasza sala to piękne wyjątkowe miejsce gdzie staramy się spełniać marzenia   młodych Par o nietuzinkowym weselu.

U nas jedzenie jest smaczne, obsługa miła a lokal schludny i elegancki. Drogi jest tylko klient i nasi (państwa) Goście.

W dwa tysiące szesnastym roku postaramy się dołożyć wszelkich starań by wszystko było idealnie tak by sobie tego Państwo życzyli.

Odnowiliśmy salę nadając jej bardziej białe oblicze, staramy się by było miło i elegancko.

Rozjaśniliśmy wnętrze, ogród powoli staje się taki jak być powinien, zwłaszcza w lato jest piękny i przypomina park. Staramy się by zaskakiwał a równocześnie wtapiał się w piękno okolicy.

fotograf 016

 

Jeżeli interesuje Państwa nasza sala zapraszamy na stronę firmową  http://polnaroza.pl

 

Albo do kontaktu telefonicznego  608-134-259 z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

 

Na naszej stronie firmowej przedstawiamy referencje, zdjęcia, menu a jeżeli interesują Państwa opinie to może watro poczytać taką: sala weselna Polna Róża Legionowo opinie.

 

Polecamy też te które zamieszczamy w dziale referencje ponieważ są one od firm z którymi współpracujemy często latami. Świadczy to o naszej wiarygodności jako partnera biznesowego i o jakości naszych usług…

 

organizacja przyjęć weselnych Legionowo
sala weselna

Dom weselny pod Legionowem który spełni marzenia gości o pięknym lecz niedrogim weselu? Odpowiedź może być tylko jedna. Zapraszamy do Polnej Róży na ulicę Polną 11.

Muszą Państwo wiedzieć że nasza sala jest często mylona z innymi salami noszącymi podobne nazwy. Nazwy róż, róża, itp itd w okolicy są popularne ale sala bankietowa Polna Róża jest jedna jedyna na ulicy Polnej 11 w miejscowości Łajski dwa kilometry od Legionowa.

Kontakt:

Zapraszamy tutaj na Łajski na Polną 11 polna jedenaście to dokonały wybór dla tych którym zależny na klimacie i dobrym jedzeniu.Wesele_8