Sala weselna Zegrze

Witamy w skromnych progach sali weselnej Polna Róża Łajski.

Jeżeli szukają Państwo sali weselnej kapiącej złotem która przypomina pałac i gdzie jedzenie podawane jest w maleńkich porcjach to znaczy że trafili Państwo pod zły adres! 😉

U nas nie ma kiczowatego wystroju i tandety a jedzenie podawane jest w ilościach które pozwolą się najeść nawet najbardziej głodnym!

Nasza sala mieści się w małej miejscowości Łajski koło Legionowa, małej ale pięknej. Spokój okolicy i i sala otoczona lasem to miejsce które pozwoli poczuć się dobrze Państwa gościom i sprawi że zarówno wesele jak i każda inna impreza będzie niezapomnianym przeżyciem.

Dla nas goście są najważniejsi ponieważ rozumiemy to że dzięki nim możemy kontynuować naszą pasję którą jest organizacja imprez i ogólnie gastronomia. Od lat zdobywaliśmy doświadczanie i zaufanie organizując catering teraz od kilku lat realizujemy się organizując wesela, chrzciny i wszelkiego rodzaju imprezy firmowe. Raz budżet jest większy raz mniejszy ale nasze nastawienie zawsze takie samo.

Zaangażowanie i podejście to coś co ma olbrzymi wpływ na organizację tego rodzaju imprez dla tego pasja to co coś czego nie da się kupić jest tak istotne.

Zapraszamy do Polnej  Róży oraz do obejrzenia naszej sali bankietowej na żywo w miejscowości Łajki na ulicy Polnej numer lokalu 11.

Nasze strony internetowe http://www.polnaroza.pl

                                 oraz           http://www.catering-polnaroza.pl

Sala weselna Polna Róża