Sala weselna w Legionowie (Łajski)

Szukasz : Domu weselnego w Legionowie, Wesela w Legionowie Czy Sali weselnej w Legionowie.

 

Ten blog może udzielić Ci kilku wartościowych wskazówek Gdzie skierować swoje kroki w poszukiwaniu lokalu weselnego.

Na początek Zapraszamy na stronę domową  http://polnaroza.pl

Po szczegółowe informacje pod numer 608-134-259. polna Róża  Sala weselna Legionowo Łajski

 

A teraz kilka słów o naszej firmie weselnej i o działalności cateringowej jaką prowadzimy.

Więc Zapraszamy do naszej Sali bankietowej o nazwie Polna Róża.

Lokal znajduje się koło Legionowa w miejscowości Łajski. Inne miasta które mogą Państwo kojarzyć to Nowy Dwór Mazowiecki (około 10 kilometrów), Zegrze (około sześć kilometrów) Legionowo (około dwa kilometry) Warszawa około dwudziestu kilometrów (Białołęka).

 

Słowo o naszej Sali –  Lokal Polna Róża powstał około siedmiu lat temu. Otwarcie odbyło się w roku 2011 od tego czasu oferujemy organizację wesel, ale także chrzcin, komunii, konferencji, wynajmu Sali na pokazy, organizujemy bale, Sylwestrowe bale, konsolacje… i wiele innych uroczystości również dla firm.

 

catering sala weselna Legionowo
catering sala weselna Legionowo

Sala może pomieścić do stu czterdziestu osób na weselu. Na imprezie bez tańca czyli na przykład na kolacji uroczystej możemy zmieścić do dwustu osób.

Wesela organizujemy w typowo Polskiej wersji. Nie oferujemy okrągłych stołów, preferujemy stoły długie biesiadne. Stoły na ogół zastawiamy jedzeniem, zimnymi przystawkami, ciastem,  oraz kiedy nadejdzie czas że goście zasiądą za stołami dodajemy dania gorące najczęściej w półmiskach w opcji do wyboru.

Do wyboru nie oznacza pół na pół, każdy kto ma jakieś doświadczenie w Gastronomii wie że żeby zagwarantować gościom wybór należy zaoferować ilości dań sporo przekraczające ilość samych uczestników spotkania.

catering_40

Catering to kolejne pole do popisu dla solidnych firm gastronomicznych. Nasza działalność to oczywiście również szeroko rozumiany catering.

Polecamy nasze usługi na konferencje, na obiady dla firm, na przyjęcia firmowe, na obiady na budowę. Nasza oferta to ciekawe smaczne i syte dania które zaspokajają głód i potrzebę zjedzenia czegoś dobrego, domowego i zdrowego. Gotujemy na Polskich Świeżych warzywach, mięsie  z dodatkiem wysokojakościowych ziół. Nasze dania są syte ale też zdrowe i smaczne. Kierujemy naszą ofertę zarówno tam Gdzie trzeba nakarmić mężczyzn ciężko pracujących fizycznie jak również tam Gdzie trzeba dopasować się do gustów pracowników biurowych którym trzeba zaoferować dania lżejsze i bogatsze w mikroelementy a mniej kaloryczne. Jesteśmy do Państwa usług w Legionowie, Wieliszewie, Serocku, Białołęce, Łajskach, Żeraniu, Tarchominie i Pradze.

 

Dom weselny Polna Róża Legionowo opinie i referencje –  Każdy kto prowadzi firmę wie że żadne działanie nie pozostaje bez echa. Wszystko co uda nam się wypracować ma szansę zaowocować dalszymi zleceniami. Ważne by klienci byli w stanie łatwo namierzyć opinie o firmach czy weselnych czy cateringowych. Na szych stronach  http://polnaroza.pl  i http://catering-polnaroza.pl  posiadamy dział referencji od firm z którymi mieliśmy przyjemność współpracować. Sa tam opinie od klientów, od instytucji, spółek, fundacji…

 

Czytaj także http://dom-weselny-legionowo.pl/dom-weselny-polna-roza/

 

Słowo o cenach:)

Zazwyczaj pytając o cenę wesel pytają Państwo o cenę talerzyka.

U nas ceny talerzyka wahają się od około stu złotych za obiad weselny do około stu czterdziestu do sto dziewięćdziesięciu za całonocne wesele. Ceny przyjęcia z okoliczności chrzcin to od dziewięćdziesięciu złotych do stu dwudziestu. Ceny konsolacji to czterdzieści złotych w górę. Biorąc pod uwagę że zawsze oferujemy dużo dobrego jedzenia, piękną salę i miłą atmosferę to ceny są naprawdę przystępne.

O ofercie dla firm mogą przeczyta Państwo tutaj 🙂 Oferta dla firm.