Sala weselna Serock okolice:-)

Szukają Państwo sali na wesele w okolicy miasta Serock?

Jeżeli są już Państwo znużeni szukaniem idealnego miejsca które łączy w sobie elegancję, komfort, jakość smacznego jedzenia i zadowalająca cenę to czas najwyższy odwiedzić salę weselną Polna Róża Łajki.

Nasza sala może okazać się miejscem którego Państwo szukacie.

To co możemy zaoferować to atrakcyjną salę weselną  położoną w miejscowości Łajki koło Legionowa około sześciu kilometrów od miejscowości Serock. Mamy salę która może ugościć około stu pięćdziesięciu osób w układzie weselnym. Zdjęcia naszej sali znajdą Państwo na www.polnaroza.pl zapraszam również do galerii weselnej, galerii dań i galerii otoczenie sali.

Oczywiście zapraszamy na wizytę osobistą nasza sala znajduje się w miejscowości Łajski ulica Polna 11.

To co powoduje że nasi goście wychodzą zadowoleni to jakość i ilość dobrego domowego jedzenia elegancko podane dania zadowolą nawet wybrednych. Nasza kuchnia łączy w sobie restauracyjną elegancję oraz smaki dobrego domowego jadła. Na gorąco możemy Państwo zaproponować dania mięsne do wyboru, w naszej sali jest możliwość podania dwóch rodzajów misa na półmiskach i to goście sami decydują o tym co mają zamiar jeść i ile mają sobie nakładać. To rozwiązanie popadło dziś w niełaskę ponieważ jest mniej opłacalne dla właścicieli restauracji jednak z naszego doświadczenia to właśnie takie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej zwłaszcza na weselu czyli imprezie gdzie zaproszeni są goście w różnym wieku o różnych gustach.

Z dań gorących polecamy zarówno dania drobiowe jak i wieprzowe a za dopłatą również dziczyznę i dzikie ptactwo.

 

Państwa wesele może stać się niezapomnianym świętem dzięki mam.

Zapraszamy cat11