Sala weselna Nieporęt okolice.

Witamy- jeżeli szukają Państwo sali weselnej w okolicy miejscowości Nieporęt, Legionowo i Serock to poniższy artykuł mamy nadzieję będzie dla Państwa drogowskazem na niełatwym rynku weselnym w okolicach Warszawy.

W ramach reklamy zapraszamy na naszą stronę domową www.polnaroza.pl  lub osobiście do nas na ulicą Polną 11 w miejscowości Łajski  nasz numer 608-134-259.

Nasza sala będzie idealnym rozwiązaniem dla osób szukających sali weselnej, sali bankietowej, domu weselnego czy restauracji w której można zorganizować wesele.

Mamy do zaoferowania piękną salę stylizowaną na salę balową, własny ogródek oraz parking i specjalizujemy się właśnie w organizacji przyjęć weselnych.

Dla czego my?

Na naszej stronie mają Państwo zdjęcia naszej sali oraz dań www.polnaroza.pl Jeżeli podoba się Państwu estetyka naszego obiektu to dalej będzie tylko lepiej.

Szukając swoich przewag na rynku gastronomicznym i weselnym postanowiliśmy postawić na coś w rodzaju gościńca troszeczkę na przekór modzie panującej w Warszawskich restauracjach i hotelach.

Dania zimne są dla naszych kucharzy płótnem na którym malują swoje dzieła, bawiąc się formą i nie zapominając o tym co najważniejsze czyli smaku.

Smak naszych dań serwowanych na weselach to powrót do tego co w weselnej gastronomi najlepsze czyli smacznie, domowo i dużo.

Smacznie ponieważ do minimum ograniczmy chemię gastronomiczną wracając do polskich (choć nie tylko) domowych pysznych dań. Nie używamy półproduktów, wszystkie dodatki i sosy robimy sami. Jeżeli zamawiają Państwo kluski śląskie, kopytka, czy pierogi to będą to takie pierogi jak babcia robiła:-) Domowe, smaczne bez żadnej chemii. Naszym daniem flagowym są kolorowe kopytka i pierogi barwione warzywnymi składnikami.

Dużo ponieważ nasze dania podawane są półmiskowi tak jak być podawane powinny – porcji jest więcej niż osób na weselu, mają Państwo pewność że każdy się naje 🙂 Jedzenie jest bardzo ważnym czynnikiem wiemy o tym dla tego staramy się by było najlepsze a polecane przez nas menu firmowe zawiera sześć dań gorących. Pozwól nam namówić się na to menu a twoi goście będą wspominać twoje wesele stawiając je za wzór udanego przyjęcia weselnego!

 

1

To co daje nam przewagę na rynku to jego znajomość. Oferujemy również usługi cateringowe w tym catering weselny z którego  korzystają firmy zarówno w okolicy Warszawy jak i w samego jej centrum.  Daje nam to szeroką perspektywę i tak ważne rozeznanie w rynku. Rozumiemy że wesele to kwestia niesłychanie indywidualna i że każdy ma swoją estetkę, swój pomysł i swoje możliwości.. . Staramy się dopasować nasz lokal tak aby był dostępny dla szerszej rzeszy gości i par młodych. Zawsze służymy naszym wsparciem i radą oraz staramy się wsłuchać w pomysły narzeczonych  aby poznać ich marzenia związane z weselem.

Wesele to dla jednych tradycyjna biesiada z masą typowo Polskich dań i stołem wiejskim oraz masą bimbru i dobrą orkiestrą .Dla innych spełnieniem ich marzeń będzie wytworny bal z pięknym bufetem i daniami kuchni śródziemnomorskiej ze słodkościami w stylu angielskim, francuskim serwisem i wybornym winem.

Dla kolejnych wystarczającym będzie elegancki obiad weselny w gronie najbliższych…

Rozumiemy że potrzeby są różne dla tego nie dajemy zaszufladkować i jesteśmy otwarci na Państwa pomysły a nasz cel to spełnienie Państwa marzeń.

2