Sala weselna Legionowo

Szukacie Państwo lokalu który byłby idealny na zorganizowanie przyjęcia weselnego??

Zapraszamy na naszą stronę domową www.polnaroza.pl znajdą na niej Państwo informacje o naszej firmie, oraz zdjęcia a na życzenie zaprosimy Państwa do naszej sali lub wprost na degustacje dań weselnych.

Polna Róża to przyjęcia weselne najwyższej klasy dla tych którzy cenią estetykę i dobre jedzenie. U nas Państwa goście nie wyjdą głodni tego możecie być Państwo pewni na 100%. Menu weselne dostosujemy do Państwa zdania. Jeżeli potrzebne będą dania wyszukane to świetnie, jeżeli dania klasyczne to równie dobrze mamy szerokie menu pełne smacznych i sprawdzonych dań nie tylko Polskich ale międzynarodowych a na dodatek jesteśmy w stanie sporządzić dania takie jakie Państwo zamówią nawet jeżeli nie mamy ich w menu.

 

Oczywiście nie samym jedzeniem człowiek żyje….

Nasza sala to nowoczesny piękny obiekt wzorowany poniekąd na nowoczesnych salach balowych a po poniekąd na domach weselnych z typowo Polską tradycją. Nasza sala jest wentylowana i klimatyzowana, do tego bardzo funkcjonalna i ustawna. Styl to nasze autorskie pomysły połączone z modą weselną. Salę można dekorować na typowy kicz ?( w dobrym tego słowa znaczeniu) jak i na elegancki obiekt balowy. Do Państwa dyspozycji pokrowce w dwóch kolorach, białe uniwersalne i pomarańczowe pasujące do morelowych ścian nadające efekt ciepła i przytulności. całość dosmaczona białym materiałem podwieszanym pod sufitem. Nie należy również zapominać o samym podwórku które również jest olbrzymią ozdobą samą w sobie. Zresztą zapraszamy do galerii zdjęć na www.polnaroza.pl i do odwiedzania nas osobiście na ulicy Polnej 11 w miejscowości Łajski pod Legionowem.