Sala Weselna Legionowo- Legionowo sala Weselna :-)

Sala weselna Legionowo okolice.

Witamy na blogu sali weselnej Polna Róża Łajki!

Miło nam że możemy zapoznać Państwa z naszą ofertą oraz podstawowymi informacjami o nas i o naszej działalności.

Zanim napiszemy kilka zdań o sobie zapraszamy Państwa na naszą domową stronę www.polnaroza.pl

Na naszej stronie znajdą Państwo zdjęcia dań, zdjęcia z wesel oraz zdjęcia z imprez które odrobinę przybliżą Państwu naszą działalność.

Nasza sala mieści się w Łajskach pod Legionowem. Na pozór niepozorna mała miejscowość może okazać się wymarzonym miejscem na wesele.

Położenie jest naszą zaletą, nie mamy sąsiedztwa któremu weselnicy mogli by przeszkadzać ani nasi weselnicy nie przeszkadzają sąsiadom ponieważ ich nie mamy:-)

Kolejnym aspektem liczącym się na weselach jest wygląd sali, pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Nasz lokal to połączenie delikatnej estetyki sali balowej dosmaczone dekoracjami materiałowymi z wyrazistością tradycyjnego domu weslnego. Postawiliśmy na zdecydowane kolory głównie ciepła brzoskwinia podkreślona bielą sztukaterii, materiałów i dekoracji. Pięknie komponuje się dodatkami w kolorze ciemnego filetu, bieli, zieleni i różu. Ogródek to podkreślony lecz nie przerysowany obraz Polskiej wsi i wszystkiego co jest w niej najlepsze, oraz miejsca gdzie można odpocząć i nacieszyć się pięknem okolicy przy kawie czy dobrym winie.

Jedzenie- Oczywiście nie ma udanego wesela ani żadnej innej imprezy bez dobrego jedzenia. Wiemy to doskonale. Pierwsza rzecz o którą martwi się większość Pa organizujących swoje wymarzone wesel to jezdnie, jego jakość i oczywiście ilość. Jedzenie musi być dobre i musi być go tyle by nikt nie czół się głodny. Stawiamy na kuchni polską z elementami kuchni międzynarodowej choć prawdą jest że poprzez  kuchnię polską rozumiemy kuchnię domową i dania smakujące jak w domu oparte na dobrych sprawdzonych przepisach oraz na solidnych porcjach. Mają Państwo pewność że jeżeli podajemy pierogi czy kopytka będą to pierogi i kopytka domowe nie z gotowców które psują dzisiejszą gastronomie weselną. Również sosy i zupy to typowo domowe dania bez chemicznych mikstur i polepszaczy.

 Otoczenie sali:-)

 Warszawa imprezy okolicznościowe
Dania weselne:
Warszawa przyjęcia okolicznościowe
Wesela:
Warszawa tanie obiady dla firm
To jeszcze nie wszystko co warto o nas wiedzieć:
Szukając pomysłu na organizację wesel zastanawialiśmy się jaka oferta była najlepsza. Po długich namysłach stwierdziliśmy że postaramy się odejść od wizerunku domu weselnego na wsi który wszystkich swoich gości traktuje ,,na przysłowiowe ,,jedno kopyto”. Zdaliśmy sobie sprawę że nie da się uszczęśliwić kogoś na siłę i postanowiliśmy zróżnicować naszą ofert.