Przyjęcie weselne Zegrze

Przyjęcie weselne Zegrze lub bliska okolica?

Zapraszamy do sali bankietowej Polna Róża mieszczącej się w Łajskach około sześciu kilometrów od Zegrza.

Zapraszamy również na naszą stronę firmową na której mogą Państwo obejrzeć masę zdjęć z naszej sali i zapoznać się z opiniami firm z którymi współpracujemy.

 

Słowo o nas:)   Nasza sala powstała z myślą o przyjęciach weselnych i okolicznościowych. Chcąc tworzyć ofertę trafiającą do dużej ilości osób mamy wiele propozycji organizacji wesela od obiadu weselnego do całonocnej imprezy pełnej dań gorących i zimnych. Wesele to często najważniejsza i najbardziej kosztowna impreza jaką organizujemy w życiu więc nie ma tu miejsca na błędy. Powierzając nam organizację tego pięknego dnia mają Państwo pewność że dołożymy wszelkich starań by zorganizować je najlepiej jak się da. Ważną naszą zaletą jest umiejętność dostosowania się do klientów jednak nie tylko to czyni naszą ofertę wyjątkową i niepowtarzalną.wesele lipiec

 

Nasza sala to miejsce gdzie wesela są organizowane profesjonalnie, smacznie i należycie. Przekonało się o tym wiele par młodych więc zapraszamy i was, może to właśnie nasz lokal okaże się być tym idealnym i to nam powierzycie organizacje tego bardzo ważnego dnia w życiu.

 

Nasza sala mieści w miejscowości Łajski na ulicy Polnej 11.