Organizacja wesel Legionowo

Wesele to piękne wydarzenie ale żeby wszystko było jak należy organizację trzeba powierzyć zaufanym osobom które mają potrzebną wiedzę i doświadczenie by wszystko wypadło idealnie.

Miło nam Państwa gościć na naszym blogu pragniemy zaproponować Państwu wycieczkę do naszej strony internetowej www.polnaroza.pl  i zaprosić do miejscowości Łajski koło Legionowa mniej więcej pięć kilometrów od Chotomowa.

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa wesele, komunie lub chrzciny a każde powierzone nam zadanie wykonami wkładając w nie maksimum wysiłku i wiedzy.

 

Zapraszamy na naszą stronę  www.polnaroza.pl  oraz osobiście do miejscowości Łajski na ulicę Polną 11.

Organizacja wesel to nasze podstawowe choć nie jedyne zadanie. Nasza sala może ugościć do 160 osób w układnie weselnym. Najmniejsze wesele jakiego organizacji jesteśmy się w stanie podjąć to 30 osób w zależności od miesiąca. Organizujemy również catering weselny i okolicznościowy. Współpracujemy z obiektami organizacyjnymi wesela w okolicy warszawy i w samej warszawie jeżeli mają Państwo ochotę zapraszamy do współpracy.

Dla Par Młodych chcących zorganizować wesele w naszym lokalu mamy szeroką ofertę dań oraz kilka wersji menu weselnego. Polecane przez nas menu to sześć dań gorących i 10 zimnych w cenie 160 złotych. Nie jest to chwyt marketingowy tylko realna cena bez ukrytych kosztów i doliczeń. We własnym zakresie organizują Państwo napoje zimne, alkohol i tort oraz kwiaty.