Oferta weselna

Oferta weselna.

Nasza sala nosi nazwę ,,Polna Róża”.

Znajdujemy się w miejscowości Łajski koło Legionowa.

Oferujemy organizację wesel od 40 do 140 osób.

Polecamy menu z daniami gorącymi, zimnymi, ciastem, owocami, obsługą, bufetem kawowym. W Państwa zakresie pozostaną napoje zimne i alkohol.

Ceny zależne są od złożoności menu i całej oferty. Oferujemy menu weselne zawierające zarówno 3 jak 4,5,6 dań gorących. Wszystkie dania będą domowe, smaczne i solidne tak żeby Państwo mieli komfort i spokojną głowę  a goście weselni wybór smacznych dań.

polecamy nasze zupy, dania mięsne, dania bezmięsne i przystawki zimne. Dla wymagających mamy dania międzynarodowe, dania z dziczyzny i dania kuchni regionalnej oraz kuchni nowoczesnej słynącej z połączeń.

Kazde wesele jest inne tak jak każda para młodych jest inna staramy się dopasować ofertę pod konkretne gusta ponieważ to Państwo najlepiej znacie swoich gości. wspólnie opracujemy menu i rozwiązania które sprawią że Państwa goście bed bardzo zadowoleni a Państwo bodziecie pękać z dumy.

 

Zapraszamy do naszej sali Polna Róża, proszę pamiętać o nas również podczas zamawiania cateringu (kateringu), podczas organizacji chrzcin i komunii.

Zapraszamy na ulice Polna 11  nasz numer  608-134-259

Oferta weselna naszej sali również na http://polnaroza.pl