Obiad weselny Legionowo

Witamy na blogu sali weselnej Polna Róża i zapraszamy na naszą stronę internetową www.polnaroza.pl   oraz stronę cateringową www.catering-polnaroza.pl

Obiad weselny Legionowo- Jeżeli szukają Państwo miejsca na urządzenie obiadu weselnego w okolicy Legionowa, Serocka lub Wieliszewa zapraszamy do nas do sali bankietowej Polna Róża Łajski.

Łajski to mała miejscowość położona wśród lasów granicząca z Legionowem i Wieliszewem. Znajdujemy się na ulicy       Polnej 11. (skręt z ulicy Nowodworskiej następnie około 100 metrów wzdłuż Polnej to o tyle istotne że na naszej ulicy znajdują się dwie sale weselne).

Dla czego nasz lokal warto wybrać na organizację obiadu weselnego?

– Mamy piękną przestronną salę weselną która spodoba się Państwa gościom,

– Mamy własny ogródek i parkingi oraz miejsce gdzie można usiąść na świeżym powietrzu

-Mamy przystępne ceny- obiad weselny od 100 złotych

– Serwujemy dobre domowe, elegancko podane jedzenie w dużych porcjach,

– Mamy miłą wykwalifikowaną obsługę

Zapraszamy do nas naprawdę warto.

 

dom weselnycat11DSC_4000DSC_3990

Sala weselna Polna Róża to idealne miejsce na wesele oraz na obiad weselny w okolicy Legionowa.

Oczywiście nasz lokal to przede wszystkim całonocne wesela. Sala może przyjąć około stu sześćdziesięciu osób. Koszt całonocnego przyjęcie weselnego z sześcioma gorącymi daniami to  około 160 złotych. Koszt przyjęcia z czterema gorącymi to sto czterdzieści złotych.

Chrzciny-  chrzciny w naszej sali to koszt w zależności od menu od osiemdziesięciu czterech złotych.

Obiad weselny menu za sto złotych- Jeszcze słowo na temat menu. Za sto złotych dostają Państwo zupę, danie główne, oraz zupę na zakończenie imprezy. W cenie są przystawki zimne  w ilości sześciu rodzajów, to Państwo wybierają jakie. Ponadto dostają Państwo ciasta i owoce, w cen wliczone są napoje gorące i obsługa kelnerska. W Państwa zakresie zostają napoje zimne, alkohol oraz ewentualnie żywe kwiaty.

Zapraszamy Łajski ulica Polna 11

www.polnaroza.pl