Firma cateringowa Legionowo

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą firmy cateringowej Polna Róża Łajski.

Działamy też jako dom weselny Legionowo, sala weselna Legionowo, Wesele Legionowo.

Ale…

Również jako catering.

Nasza oferta jest dla tych z Państwa którzy na poważnie podchodzą do ugoszczenia swoich gości, lub uczciwego nakarmienia swoich pracowników bo i takie usługi świadczymy.

Organizujemy również catering weselny.

Nasza usługi mogą się okazać nieocenione kiedy potrzebna będzie rzetelna firma cateringowe oferująca dobre jedzenie.

Możemy Państwo zaoferować catering konferencyjny, lunchowi, bankietowy, integracyjny…

Zależy czego Państwo potrzebują zapraszam pod numer telefonu 608-134-259

Nasza oferta cateringowa dla firm jest jedną z najlepszych na Mazowszu przekonało się już o tym wiele firm.

Nasze referencje na stronie  http://polnaroza.pl

 

firma cateringowa Legionowo
firma cateringowa Legionowo

 

Firma cateringowa, czyli jak działać efektywnie

Marzenie o otwarciu własnej firmy cateringowej można szybko spełnić. Należy pamiętać stare przysłowie że jeżeli Bóg chce kogoś ukarać spełnia jego marzenia.

Ale jeżeli ktoś już podjął decyzję  to trzeba działać. Wystarczy znaleźć odpowiedni lokal, zdobyć niezbędne pozwolenia i zainwestować. Oczywiście niezbędny jest również biznesplan, bez którego ani rusz. Warto jednak wiedzieć, że duża konkurencyjność na rynku tego typu usług sprawia, że nie zawsze dobry plan biznesowy, dobre jedzenie, a nawet dobra lokalizacja zagwarantują odniesienie sukcesu. Jeżeli obawiamy się, że tak właśnie będzie, warto pomyśleć o dodatkowych usługach, które mogą zagwarantować sukces w szybszym czasie. Może to być na przykład catering dla przedszkoli lub szkół. Decydując się na tego typu usługi należy jednak mieć na uwadze to, by zatrudnić wówczas w firmie dobrego kucharza, ponieważ posiłki przygotowywane dla dzieci powinny być zdrowe i przygotowywane z odpowiednich, zdrowych składników. Trzeba też dobrze obliczyć czy będzie nas na niego stać. Warto umieć samemu gotować bo może to nam wielokrotnie uratować skórę. Każda firma cateringowa może również wyspecjalizować się w jednym typie usług, może to być właśnie wspomniany catering dla placówek publicznych, firm i przedsiębiorstw, lub catering oferowany jedynie okolicznościowo.

 

Wiele osób przytyka łatki domom weselnym./  W dzisiejszych czasach każdy kto ma dom weselny i chce funkcjonować na rynku musi działać szerzej i być wyrazisty. czasy gdy klienci sami prosili się o wesele już dawno się zakończyły, konkurencja na rynku ogromna a wciąż powstają nowe lepsze sale i hotele. Więc tym co dziś może dać przewagę na rynku to wyrazistość marki. A wyrazistość to przyzwyczajenie klienta i dobre relacje oraz dobre opinie.

Jak sprawić by klienci mówili dobrze o lokalu? Trzeba zrobić im dobrą imprezę, dać dobre jedzenie, dbać o mich to najlepszy sposób. Nie zaowocuje to ani za tydzień ani za miesiąc ale perspektywie lat da przewagę nad firmami które dopiero zaczynają swoją przygodę na rynku gastronomicznym. Szeroki profil usług to kolejny wartościowy krok. Nie wszystkie poczynania przyniosą pieniądza od razu. Ale z czasem inwestycja w nowe rynki zaowocuje. To musi potrwać, ale naprawdę warto. Ważne by nie robić dwóch kroków na raz. Kiedy jeden model naszej branży radzi sobie dobrze inwestujmy i koncentrujmy się na następnym dbając o ten pierwszy. W naszej branży nie każde zlecenie i nie każda impreza da od razu duży zarobek. klient organizujący małe przyjęcie może polecić nasz lokal takiemu który zorganizuje wystawne wesel. Mała firma zamawiająca catering może przyprowadzić do nas dużą firmą więc warto, jest to inwestycja. Warto inwestować.