Dom weselny Zegrze

Witamy na naszym blogu.

Blog ten poświęcony jest naszej działalności weselnej i cateringowej. Wesela to nasza główna działalność. Ponieważ rynek weselny zwłaszcza w okolicy jest bardzo szeroki i ciekawy jak każda sala czy dom weselny od początku poszukiwaliśmy swojego stylu i charakteru. Z całą pewności są większe sale od naszej a estetyka to rzecz bardzo indywidualna natomiast nasz pomysł to przytulne wnętrza miłą atmosfera, dużo dobrego jedzenia i możliwie niskie ludzkie ceny oraz wysoki standard świadczonych usług.

W naszej sali mogą Państwo urządzić imprezę zarówno dużą i wystawną ( mam tu na myśli wesele do stu sześćdziesięciu osób) oraz skromny obiad weselny (który zamienimy w wystawne przyjęcie).

dom weselny

Nasza sala to świetna oferta dla osób którym zależy na oryginalnym wystroju sali oraz na dobrym jedzeniu w dużych ilościach.

Polna Róża położona jest we wsi Łajski pod Wieliszewem około dwudziestu dwóch kilometrów od Warszawy (około trzydziestu od samego centrum Warszawy). Do Jeziora Zegrzyńskiego jest od nas około sześciu kilometrów. W okolicy naszej sali znajdują się dwie stadniny koni i jedna z najpiękniejszych plaży w Polsce czy właśnie plaża nad Jeziorem zegrzyńskim.

To sprawia że nasza oferta jest tak dobra to oryginalność i umiejętność dostosowania się do klienta. Zapraszamy na imprezy.