Dom weselny Polna Róża.

W Polnej Róży na Łajskach organizujemy piękne wesela ale jesteśmy również organizatorem cateringu na całe Mazowsze.

Zarówno jako dom weselny jak i jako firma cateringowa zawsze staramy się o to by nasi goście byli zadowoleni z naszych usług.

Nasz numer telefonu : 608-134-259 dopytaj o szczegóły!

 

Nasza strona  http://polnaroza.pl

Możemy pomóc w organizacji imprezy firmowej czy organizacji jedzenia na konferencję. To dla nas przyjemność uświetnić Państwa imprezę.

Polna Róża to nie tylko Dom weselny Legionowo to nasz rynek cateringowy, ale również Warszawa!

Zrobimy wszystko tak jak uda nam się ustalić, zaoferujemy ciekawe menu. Postaramy się by nie było ani za proste ani za bardzo skomplikowane. Nasze dania są bardzo smaczne zarówno te kuchni Polskiej jak i dania autorskie. Co możemy dla Państwa zorganizować w naszej sali na Łajskach?

U nas w naszym lokalu możemy wyprawić piękne wesele czy wspaniałą firmową kolację uroczystą, Zapraszamy na komunie, chrzciny ale i na imieniny oraz imprezę firmową.

Wesela, integracje uroczystości rodzinne i catering. W Polnej Róży na Łajskach.

Koszt wesel to od stu czterdziestu do stu osiemdziesięciu pięciu złotych. fotograf 060

 

Od lat pracujemy w branży weselnej. Mieliśmy przyjemność zorganizować wesela różnego rodzaju. Jedne niskobudżetowe inne bardzo wystawne. Każda impreza czegoś nas uczy i utwierdza w tym że tak naprawdę na weselu najważniejsi sa goście a zadowolenie gości zależny od klimatu sali i jakości jedzenia. Oczywiście nie ma wesela bez muzyki ale tą kwestię zostawiamy już Państwu. My oferujemy dobre jedzenie przyjęcie weselne w polnej Róży ma kojarzyć się ze słowami dużo i dobre i właśnie tak staramy się organizować nasze imprezy.