Dla firm

Dla firm również mamy coś specjalnego ale po kolei…

 

Pragniemy powitać Państwa na blogu firmy ,,Polna Róża”. Nasza firma to sala bankietowa oraz catering na terenie Mazowsza.

Zapraszamy na naszą stronę główna http://www.polnaroza.pl

Na naszej stronie będą Państwo mieli okazję zapoznać się ze zdjęciami z imprez, poznać szczegóły naszej oferty oraz opinie naszych gości.

Na naszym blogu pragniemy wszystkie te zagadnienia przedstawić w skrócie;-)

Dla firm oferujemy zarówno imprezy w lokalu naszej sali na Łajskach jak również catering na terenie całego Mazowsza.

Oferujemy również wynajem samej sali na konferencje lub pokazy. Nasza sala to dobre miejsca zarówno na imprezę jak pokaz a nasz catering to gwarancja wysokiej jakości i rzetelnej usługi.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy pod numer  608-134-259.

Zapraszamy na naszą stronę  http://polnaroza.pl  po więcej informacji i zdjęcia z imprez.

Polna Róża historia– Nasza sala powstałą głównie z myślą o weselach. W naszej sali balowej może swobodnie bawić się około stu sześćdziesięciu osób. Organizujemy różnego rodzaju wesela gdzie klient decyduje o tym ile dań i jakie dania zostaną podane mając nieograniczoną swobodę wyboru z pośród bogatej karty dań.

Zajmowaliśmy się również cateringiem (i dalej zajmujemy z sukcesami na terenie Mazowsza). Natomiast dopiero po jakimś czasie rynek sam przypomniał nam o firmach które również potrzebują sal organizujących przyjęcia, bankiety, bale i pokazy.

Catering– Catering to bardzo szerokie pojęcie. Dzisiaj to słowo staje się nadużywane wszem i  wobec powoli oznaczając po prostu jedzenie. Natomiast sama idea cateringu to organizacja imprez wyjazdowych poza lokalem. Takie imprezy oraz wynosy mamy w swojej ofrcie również i my. Nasza specjalność to zlecenia nietypowe, ciężkie do realizacji i nisko budżetowe. Zorganizujemy dla Państwa zarówno dania w jednorazowych opakowaniach, (w ilości większej niż 100 złotych),konferencje, bankiet bal, bufet z daniami gorącymi i zimnymi i praktycznie każdą imprezę. Zajmujemy się obsługą firm kompleksowo oraz współpracujemy z uznanymi dJ i orkiestrami oferującymi oprawę muzyczną. Zajmiemy się również w razie potrzeby organizacją dodatkowych atrakcji.

 

Wynajem sali na pokazy- Zapaszmy również do wynajmy naszej sali na różnego rodzaju pokazy. Udostępnimy Państwu naszą salę jeżeli będzie taka potrzeba, natomiast nie udostępniamy zapleczy.

Imprezy integracyjne- Organizujemy również imprezy integracyjne- U nas zrobią Państwo niezapomnianą imprezę dla swoich współpracowników i przyjaciół lub dla zaproszonych gości. Mamy szeroką gamę dań które można zaproponować jednak staramy się dostosować do możliwości naszych gości. Menu ustalimy wspólnie tak samo jak zakres naszych obowiązków. Możemy podjąć się organizacji imprezy kompleksowo lub zorganizować jedynie gastronomie, w razie potrzeby możemy zorganizować oprawę muzyczną oraz dodatkowe atrakcje. Zapraszamy na Łajski ulica Polna 11.

 Kolacje uroczyste- Równie popularną formą co tradycyjna impreza jest kolacja uroczysta. Tak z reguły określa się wieczerzę w gronie współpracowników czy zaproszonych gości na których trzeba zrobić dobre wrażenie. Z tego rodzaju imprezą również najlepiej zgłosić się do na. Dla Państwa skomponujemy specjalne menu, bufet tematyczny pełen dań zarówno polskich a jeżeli będzie taka potrzeba międzynarodowych.  Naszą flagową wersją kolacji uroczystej są biesiady. Tutaj posiadamy kilka wariantów biesiadę myśliwych która opierała się będzie na daniach z dziczyzny, biesiadę gospodarzy i biesiadę rybaków. Dla naprawdę głodnych mamy w ofercie biesiadę drwala. Wiele pomysłów oraz wiele opcji do Państwa wyboru zapraszamy do nas na Łajski do Polnej Róży.

 

 Lokalizacja– Polna Róża mieści się w Łajskach. Łajski to mała wieś pod Legionowem, znajduje się około dziewiętnastu kilometrów od granicy z Białołęką i około trzydziestu od centrum Warszawy. Dojazd do nas prowadzi głównymi drogami dzięki czemu jest łatwy i prosty do zapamiętania. Zapraszamy Łajski ulica Polna 11. Skręt od ulicy Nowodworskiej.

 

 

Sale weselne w Legionowie – Legionowo to piękne miejsce jak na wesele. Jest tu duża konkurencja a to zawsze dobrze wpływa na jakość usług. Co za tym idzie różnorodność cen i jakości jest taka że każdy może znaleźć coś co dokładnie jest mu potrzebne. sAle weselne w Legionowie – jeżeli szukają Państwo sali zapraszamy do naszego przytulnego obiektu, u nas jest smacznie i sympatycznie.

 

Imprezy integracyjne pod Warszawą