Chrzciny Legionowo.

Chrzciny Legionowo- Polna Róża Łajski zapraszamy 😉

 

Jeżeli chcą Państwo wyprawić piękne przyjęcie z okazji chrztu świętego nasza sala jest najlepszym wyborem.

Mamy dwie wersje menu w cenie 85 i 120 złotych obie ciekawe i warte polecenia.

Szczegóły na naszej stronie domowej www.polnaroza.pl  Zapraszamy do galerii zdjęć i do działu poświęconego chrzcinom w naszym lokalu.

DSC_3990

 

Chrzciny w lokalu Polna Róża Łajski to niezapomniane wydarzenie dla wszystkich jego uczestników.

Nasze największe zalety to lokal i pasja z jaką podchodzimy do naszych zadań, dzięki temu Państwa impreza bedzie wyjątkowa i niezapomniana.

Jedzenie –  Jeden z czynników o jaki goście organizujący imprezy boją się najbardziej. Postanowiliśmy wyjść na przeciw państwa obawom i znaleźć rozwiązanie które raz na zawsze rozwiązało by ten problem. Postanowiliśmy zaproponować opcję półmiskową dzięki czemu każdy z gości sam decyduje co zje i w jakiej ilości. Dania główne podawane są w ilościach dalece przekraczających ilości gości na weselu więc jeżeli ktoś z gości będzie chciał zjeść dwie porcje mięsa czy dodatkową porcję surówek na pewno będzie miał taką możliwość. Co za trym idzie goście nie będą mieli powodów do narzekań. Dania zimne również podane zostaną bardzo estetycznie i w dużych ilościach. Staraliśmy się również oprzeć nasze menu na daniach smacznych, domowych i znanych. Wszelkie produkty typu kopytka czy pierożki robione są ręcznie w oparciu o naturalne składniki i sprawdzone receptury. Menu składa się głównie z dań kuchni Polskiej ale na życzenie jesteśmy w stanie dopasować je do Państwa wizji i potrzeb oraz smaków.

cat11