Catering Zegrze okolice.

Witamy na blogu sali weselnej Polna Róża w Łajskach.

Polna Róża to przede wszystkim sala weselna mieszcząca się w okolicy Legionowa niedaleko zalewu Zegrzyńskiego (około sześć kilometrów). Natomiast jedną z naszych zalet jest szeroki pakiet usług w tym szeroko rozumiane usługi cateringowe.

Jeżeli chodzi o catering to jesteśmy w stanie zorganizować różnego rodzaju imprezy zarówno firmowe jak i oczywiście imprezy rodzinne.

Zapraszamy na naszą stronę weselną  http://www.polnaroza.pl

oraz stronę cateringową http://www.catering-polnaroza.pl

 

Zarówno chrzciny w naszym lokalu jak i chrzciny u Państwa w domu organizowane przez naszą firmę będą sukcesem.

W naszym lokalu zapewnimy swobodę ponieważ nie łączymy imprez weselnych więc Państwa impreza będzie tego dnia jedyną w którą będziemy zaangażowani. Natomiast jeżeli jeżeli zdecydują się Państwo organizować imprezę u siebie w domu przyjedziemy przywożąc pyszne dania i doborową obsługę i zamienimy Państwa dom w piękną restaurację. Menu oferujemy w dwóch wariantach za 85 i za 120 złotych w cenie dania gorące i zimne, napoje gorące, ciasto i owoce.

Imprezy firmowe– dla firm mamy szeroką gamę usług cateringowych, możemy zorganizować zarówno bufet obiadowy jak i obsłużyć konferencje imprezę interrogacyjną oraz każde inne wydarzenie.Jesteśmy w stanie zagwarantować ciekawe opcje bufetowe, zarówno dania zimne jak i gorące. O ile przy imprezach weselnych czy okolicznościowych lepiej nie eksperymentować z daniami wyszukanymi o tyle przy organizacji imprez firmowych odrobina kolorytu i ciekawszych propozycji zawsze będzie mile widziana. Mamy ciekawe propozycje dań zarówno autorskich jak i dań międzynarodowych z kuchni śródziemnomorskiej i światowej.

Kolacje uroczyste- kolejny ciekawy punkt praktyki cateringowej to kolacje uroczyste. Wystawna firma biesiady to również okazja żeby zaprosić catering Polnej Róży.

Polecamy przepis na żur.