Catering na bal.

Witamy- szukają Państwo cateringu który uświetni oprawę balu maturalnego, balu gimnazjalnego lub jakiegokolwiek innego wydarzenia???

Potrzebny jest catering na bal? Lub na imprezę firmowa?

Zapraszamy do zapoznania się z nasza propozycja cateringową  http://polnaroza.pl

Catering to nasza pasja i główne zajęcie od ponad sześciu lat. Organizujemy również bale i piękne wesela w miejscowości Łajski w naszym lokalu o nazwie ,,Polna Róża”.

Nasze najważniejsze  cechy:

– doświadczanie zarówno w cateringu jak i w gastronomi indywidualnej,

– znajomość branży

umiejętność dostosowania się do klienta

lista referencji

przystępne ceny (na ile to możliwe, nie jesteśmy spółką z.o.o )

nasza firma istnieje od lat na rynku Państwa zamówienie znajdzie się w dobrych rękach.

Każde powierzone nam zadanie wykonujemy rzetelnie, punktualnie i fachowo.

Zapraszamy do nas – sala bankietowa & catering Polna Róża Łajski pod Warszawą. Nasz numer telefonu 608-134-259. Nie czekaj sprawdź nas – nasza fachowość i zaangażowanie to atuty których nie można nie docenić. Wspólnie zapracujemy na sukces twojej imprezy a twoi goście będą Ci wdzięczni i oczarowani dzięki nam. Zapraszamy na http://www.catering-polnaroza.pl

Catering Polnej Rózy to nie tylko oprawa balu to również catering wewnętrzny czyli taki który serwujemy w naszej sali bankietowej ( sala weselna Warszawa) na weselach i innych imprezach mających miejsce we wnętrzach naszego nowoczesnego i nietypowego loalu.

Nasz pomysł na udaną imprezę to dobre jedzenie w dużych ilościach i dobra organizacja. Zapraszamy wszystkich Państwa bardzo serdecznie.