Catering Legionowo

Catering Legionowo i nie tylko…   

Zobacz więcej www.polnaroza.pl

Polna Róża to sala weselna Powstała kilka lat temu po to żeby organizować impezy grupowe. Jednak nasza chistoria od samego początku związana była ściśle z branżą cateringową na terenie Warszawy i okolic.

Catering to dzisiaj bardzo modne słowo po woli określające po prostu jedzenie czy gotowanie jedzenia. Generalnie słowo catering określa organizację imprez poza lokalem czy jak kto woli u klienta.

Do kogo kierujemy naszą ofertę? Generalnie zarówno do firm jak i osób prywatnych. Firmom zorganizujemy bufety na konferencje, wyżywienie na każdą inną okazję czy imprezę integracyjną. Dla osób prywatnych mamy również ofert na imprezy. Pomożemy w organizacji chrzcin, drobnych przyjęć czy grilla. Mamy bardzo efektowną garmażerkę co pozwoli zrobić na gościach wrażenie:

organizacja przyjęć okolicznościowych warszawa

 

Polna Róża to oczywiście przede wszystkim sala weselna. Naszą codziennością jest organizowanie imprez w lokalu. Zapraszamy wszystkich do organizacji wesel, chrzcin i imprez firmowych. Nasza sala to idealne miejsce na tego rodzaju imprezy.

Mieścimy się w miejscowości Łajki pod Warszawą około dwóch kilometrów od Legionowa.

Firma cateringowa Warszawa

Strona www.polnaroza.pl  Łajski ulica Polna 11

tel. 608-134-259

Kontakt