Catering konferencyjny

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą na catering konferencyjny. Legionowo, Serock, Zegrze, cała Warszawa a czasami nawet dalej.

Nasza strona główna http://catering-polnaroza.pl

Na konferencje z reguły potrzebują Państwo przerwę kawową lub dwie i lunch.

Na przerwę kawową proponujemy:

– Kawa i herbata najlepiej kilka rodzai i smaków.

– Woda gazowana i niegazowana

– Drobne ciasteczka

– soki owocowe

– słone przekąski

– Kanapeczki

Lunch na ogół składa się z zupy i i minimum dwóch dań mięsnych lub rybno mięsnych. Jeżeli budżet na to pozwala to oczywiście możemy zaproponować coś więcej na przykład dania jarskie, kilka rodzajów mięs, przekąski gorące, przekąski zimne.. i wiele innych.  Nasza mini galeria 🙂

Na ogół najlepiej nadają się mięsa w sosach. Więc polecamy schaby pieczone, karkówki, zraziki, mięsa zawijane, bitki, pieczone kaczki, pulpety.

W dalszej kolejności mięsa panierowane. Kotlety drobiowe lub ze schabu, pierogi i inne smakołyki. Oraz surówki warzywa na ciepło, buraczki i wiele innych dodatków, kluseczek i przekąsek.

Menu oczywiście ustalamy indywidualnie w drodze negocjacji tak samo jak ceny.

Ustalając cenę bierzemy pod uwagę głownie menu, odległość, oraz co najistotniejsze ilość uczestników przedsięwzięcia. Zawsze staramy się by nasze ceny były możliwie niskie więc zapraszamy z nadzieją owocnej współpracy.

 

Catering konferencyjny Legionowo, Catering Serock, catering Warszawa-

Oferujemy catering nie tylko konferencyjny ale rónież bankietowy i okolicznościowy. Wszystko zależnie od Państwa potrzeb.

 

Polna Róża to przede wszystkim sala weselna, ale jeżeli mają Państwo ochotę zorganizować u nas konferencję to jesteśmy otwarci i dołożymy wszelkich starań by wypadła jak najlepiej.

Każda impreza w której bierzemy udział staje się pięknym wydarzeniem, niezależnie od tego czy organizujemy wesele u nas na Łajskach czy w siedzibie Państwa firmy. Współpracujemy też z innymi domami weselnymi i firmami cateringowymi, a jeżeli jest taka potrzeba rozważamy też rozwiązania barterowe.

organizacja przyjęć weselnych Legionowo
sala weselna