Catering na konsolacje.

Catering na stypie –

Stypa, inaczej konsolacja czyli uroczysta uczta, która organizowana jest po pogrzebie zmarłej osoby to sposób na wspólne pożegnanie i wspominanie zmarłej osoby. Ze względu na duży ból po stracie zmarłej osoby, stypy nie są często organizowane, a jeżeli już to raczej dotyczą one starszych zmarłych. Chcąc zorganizować taką uroczystość można skorzystać z usług zakładów pogrzebowych, które często oferują taką możliwość.  Masę lokali również można nająć do organizacji tego rodzaju uroczystości. Kiedy jednak zlecimy to zakładowi pogrzebowemu to  w takim przypadku wszystkie usługi są wówczas załatwianie przez zakład. Można również zająć się organizacją stypy w sposób samodzielny, wystarczy znaleźć wówczas odpowiedni lokal i zamówić catering. Jeżeli gości nie ma być wiele, wówczas można po prostu zorganizować takie przyjęcie w domu, posiłki można wtedy zamówić w formie cateringu. Wiele firm cateringowych posiada w swojej ofercie menu na stypy. Niemniej jednak nawet, jeżeli firma nie stworzyła specjalnej oferty, wówczas i tak można po prostu wybrać i zamówić poszczególne dania dla żałobników biorących udział w tej uroczystej uczcie żałobnej. Polecamy bufety są najłatwiejsze logistyczniedo zorganizowania dzięki czemu oszczędzają Państwo czas i pieniądze.

 

Lokal na konsolację Legionowo-

Lokal na konsolację Polna Róża Łajski koło Legionowa.

Ulica Polna 11.

Zapraszamy. Na tego rodzaju uroczystość zaproponujemy Państwu obiad z dwóch dań, dwie zupy i dwa dania mięsne do wyboru w półmiskach. Do tego wybór ciast,  oraz napoje zimne i gorące.

Takie menu to koszt 40 złotych od osoby. Można znaleźć taniej ale nie warto bo dajemy bardzo duże porcje i goście wyjdą zadowoleni a oszczędzając 5-10 złotych to Państwo mogą się najeść ale wstydu.

Zapraszamy do nas pod numer 608-134-259.