Caterin Warszawa.

Catering z Polnej Róży to smak, elegancja i jakość potraw, oraz punktualność i rzetelność.

Od kilku tat zajmujemy się dostarczaniem jedzenia do odbiorców zewnętrznych, tego rodzaju usługi nazywamy cateringiem.

Catering to bardzo szerokie pojęcie dla tego postaramy się dokładnie wskazać na co mogą Państwo liczyć korzystając z naszej firmy cateringowej:

– catering bankietowy

– catering konferencyjny

– catering do placówek i firm

– jeddnoporcjowe dania obiadowe (zupa, danie główne, surówka)

catering na budowy

– catering na konsolacje

– catering weselny

–  i wiele innych…

 

Po pierwsze zapraszamy pod nasz numer telefonu jeżeli mają Państwo jakieś pytania to z przyjemnością postaramy się odpowiedzieć  nasz numer telefonu 608-134-259

Po drugie zapraszamy na naszą stronę poświęconą cateringowi i na stronę weselną odpowiednio  http://polnaroza.pl  i  http://catering-polnaroza.pl

Dla osób szukających cateringu Warszawa dla firm, na bankiet czy na wesele interesujące powinny być zdjęcia z naszych imprez. można odwiedzić też naszą miniaturową galerię zawartą na tym blogu firmowym. Prezentujemy zdjęcia dań, zdjęcia z imprez oraz na przykład nasze roześmiane pary młode których przyjęcia mieliśmy olbrzymią przyjemność organizować.

Kolejną ważną stroną którą trzeba odwiedzić przeglądając stronę http://polnaroza.pl  jest strona z referencjami. Są tam opinie wielu firm z którymi współpracujemy niekiedy nawet latami.

  • catering_17

Co warto wiedzieć o naszej firmie?

Mamy potrzebne doświadczenie, sprzęt i bazę cateringową. Pracujemy na terenie Warszawy i okolic od dawna Zawsze staraliśmy się dawać naszym klientom więcej niż oczekiwali. Współpracowaliśmy z sukcesami z firmami, placówkami rządowymi, oraz z fundacjami. Nie boimy się wyzwań i trudnych zleceń. Dla nas każde doświadczenie jest cenne i każdy klient ważny.

Naszą wiarygodność podnosi fakt że obok działalności ściśle cateringowej zajmujemy się również prowadzeniem sali bankietowej o nazwie polna Róża  Łajski.

Nasz lokal znajduje się właśnie w miejscowości Łajski. Choć sama nazwa brzmi dość tajemniczo to jest to miejscowość położona o około 30 kilometrów od centrum Warszawy. Umiejscowiona jest między Zegrzem a Nowym Dworem Mazowieckim. Do Białołęki mamy około dwudziestu kilometrów. Bardziej znany jest Wieliszew z którym graniczą nasze Łajski. Wieliszew znany jest głownie z uprawy ekologicznych pomidorów choć niebawem będzie już olbrzymim osiedlem bloków. Łajski to miejscowość idealna dla tych którzy mają dość betonu i mięli by ochotę nacieszyć się śpiewem ptaków i pięknem przyrody. u nas jest pięknie sami doceniamy piękno okolicy i chcemy się nim dzielić z innymi.

Mamy własny ogródek i taras na którym to obcowanie z naturą jest czystą przyjemnością.

catering
catering

Nasze usługi są idealnym rozwiązanie dla kogoś kto szuka cateringu w Warszawie a nie chce ryzykować z firmami o małej wiarygodności.

Polna Róza to też piękna sala bankietowa dla nawet stu czterdziestu osób. Warto zainteresować się naszą ofertą ponieważ organizujemy piękne i oryginalne wesela a przy tym nie jesteśmy drodzy. U nas drodzy sa jedynie nasi goście i firmy z którymi współpracujemy:)

 

Zapraszamy na Łajski na ulicę Polną numer 11 (na tej ulicy są dwie sale weselne nasza znajduje się w głębi ulicy). Uwaga na lokale o podobnej nazwie!!! W okolicy jest dużo lokali o podobnej nazwie, ale Polna Róża Łajski jest jedna i jedyna w swoim rodzaju.

 

Serdecznie zapraszamy :)))

 

Catering Warszawa nie tylko dla firm. Organizujemy również przyjęcia okolicznościowe. Na okoliczności takie jak wesela, chrzciny, konsolacje, imieniny i urodziny oraz na każdą inną okoliczności jaka będzie potrzebna do zorganizowania.

Naszą przygodę zaczynaliśmy jako podwykonawcy więc nauczyliśmy się wiele od innych. Obserwowaliśmy wielu fachowców i różne podejścia do odbiorcy. Naszych klientów traktujemy jak przyjaciół którym musimy pomóc organizując ich wydarzenie jak najważniejsze na świecie. Zawsze staramy się by było pięknie i wyjątkowo. Bardzo ciekawym wydarzeniem była też współpraca z innymi firmami organizującymi wesela. Dało nam to większe rozeznanie w pięknej i zróżnicowanej branży jaką są właśnie wesela. Mięliśmy przyjemność organizować piękne weselne bankiety z olbrzymimi budżetami i wykwintnym jedzeniem jak również niskobudżetowe biesiady w niemal domowej atmosferze. po latach doświadczeń w cateringu otworzyliśmy własny lokal. naszą salę bankietową Polną Różę. Znaleźliśmy własny styl i własne rozwiązania które wprowadzamy w życie. Chodziarz dobrze czuliśmy się na bogatych bankietach to sercem było było mam bliżej do intymnej atmosfery skromniejszych wesel takich Polskich prawdziwych wesel. Właśnie takie organizujemy w naszej sali Polna Róża. Jest tanio, smacznie, domowo, a za razem elegancko i bardzo dużo jedzenia. Po pierwsze z pasji po drugie dla przyjemności po trzecie oczywiście z powodów ekonomicznych organizujemy piękne niedrogie przyjęcia weselne w naszej sali bankietowej.  Jeżeli jeszcze nie gościli Państwo na naszej stronie http://polnaroza.pl  to koniecznie trzeba ją odwiedzić:)

 

 

Kiedy korzystać z cateringu ?

Firma cateringowa może okazać się potrzebna kiedy najmniej się spodziewacie. Przed przyjazdem gości do firmy, na konferencje, na imprezę firmową na przerwę kawową. Można zawołać katering kiedy organizujemy wesele, albo catering dietetyczny przed weselem kiedy okazuje się że sukienka która jeszcze dwa miesiące temu była idealna nagle skurczyła się wisząc w szafie:) Kiedy mają Państwo (choć raczej Panowie) firmę budowlaną i trzeba nakarmić swoich podopiecznych to również czas na catering. Obiad na budowę to realny koszt od 10 do 15 złotych. Te 10 to małe słabe porcje lub jedzenie od kogoś kto ma jezdnie za darmo. 15 to realna cena za dobry syty posiłek. 12 to cena za obiad który da się zjeść, może być świeży i smaczny ale raczej nie będzie ze złota, może być oczywiście z produktów ogólnie dostępnych i smaczny. Kotlet mielony czy gołąbki albo schabowy da się za tyle wykonać w solidnej porcji.