Bal maturalny Legionowo

Witamy na naszym blogu poświęconym działalności sali weselnej & catering Polna Róża Łajki.

 

Nasz obiekt to szeroka oferta zarówno imprez organizowanych w naszej sali jak i cateringu.

Jeżeli szukają Państwo ciekawej i niedrogiej sali organizującej imprezy okolicznościowe w tym studniówki i bale maturalne ale również wszelkie inne imprezy zapraszamy do nas.

Nasza oferta jest ciekawa i mamy nadzieję że do zapoznania się z nią zachęcą Państwa zdjęcia z galerii na naszej stronie www.polnaroza.pl  na którą serdecznie zapraszamy.

Jeżeli chodzi o organizację imprez to nasze podejście jest elastyczne i staramy się dopasować do potrzeb naszych klientów.

Na catering potrzebny przy organizacji balu maturalnego czy studniówki mamy wiele ciekawych propozycji od pięknych eleganckich bufetów po dania serwowane tradycyjnie. Co za tym idzie nasza oferta jest zawsze ciekawa a dania smaczne i pięknie podane.Ceny dopasujemy do Państwa możliwości wyjściowa cena to około stu złotych od osoby. Jeżeli budżet jest większy postaramy się zaproponować dania ciekawsze i większą ilość jeżeli budżet jest skromny wtedy dania będą prostsze i mniej jednak zawsze organizujemy imprezy nie schodząc z pewnego poziomy. Zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście to tylko 30 km pod Warszawą a dokładniej 30 kilometrów od samego centrum. Sala bankietowa Polna Róza Łajki położona jest w okolicy Legionowa niedaleko Zalewu Zegrzyńskiego.

Imprezy okolicznościowe pod Warszawą