Bal gimnazjalny Warszawa

Serdecznie witamy na łamach naszego bloga!

Szukają Państwo ciekawego lokalu lub cateringu na bal gimnazjalny lub maturalny?

Polna Róża Łajki to wyśmienity catering i piękna sala weselna!

Zapraszamy do nas!

cat11

 

 

Zapraszamy do na Łajski koło Legionowa ulica Polna 11.

Nie będą Państwo żałować!

Zapraszamy na stronę www.polnaroza.pl

 

 

Nasza sala to idealne połączenie jakości usług i doświadczenia oraz przystępnych cen.

Sala bankietowa Polna Róża to lokal jakiego szukasz.

 

 

 

 

 

 

Witamy w Polnej Róży.

Jeżeli szukają Państwo lokalu na Studniówkę lub cateringu to Zapraszamy do współpracy ponieważ my znajdziemy rozwiązania które będą się Podobały.

Posiadamy ciekawą ofertę zarówno cateringową jak i imprez urządzanych w naszym lokalu.

Studniówki to niezwykle ważne uroczystości dla młodych ludzi wchodzących w dorosłe rzycie. Nasza sala jak i nasz catering uświetnią to wydarzenie i nadadzą mu bardzo elegancki wydźwięk. Polecamy współpracę z nami ponieważ mamy wiele zalet które zapewniają sukces każdej imprezy. Po pierwsze Od lat jesteśmy związani z szeroko pojętą branżą cateringową, weselną i ogólnie gastronomią. Gastronomia jest naszą pasją i za razem pracą którą wykonujemy z przyjemnością , dając radość osobą z którymi współpracujemy. Uważnie wysłuchujemy naszych drogich klientów/ gości i staramy się dopasować do ich potrzeb nasze menu oraz co za tym idzie ceny. Nasze doświadczanie zaowocowało szeroką ofertą dań polskich oraz dań z kuchni międzynarodowej w tym wielu modnych dziś połączeń. Nasze bufety wyglądają zawsze ciekawie a dania smakują doskonale.

 

Wigilie dla firm Legionowo- Jeżeli chcą Państwo zorganizować wigilię firmową w okolicy Legionowa to nasza sala jest idealnym miejscem na organizację tego rodzaju wydarzenia. Mamy w ofercie wiele ciekawych dań typowo Wigilijnych oraz dania wegetariańskie i wegańskie nadające się idealnie na tego rodzaju imprezę. Co możemy Państwu zaproponować to impreza w naszym lokalu na ulicy Polnej w miejscowości Łajski oraz oczywiście nasz catering. Mamy dużo zapału i doświadczenia w organizacji tego rodzaju imprez a  w połączeniu z naszymi bardzo niskimi cenami i wysokim profesjonalizmem nasza oferta staje się niezwykle atrakcyjną.

Zapraszamy do Polnej Róży w miejscowości Łajki pod Legionowem niedaleko Warszawy.